Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Wielkie święto tenisa

Header
CSR - Sport http://www.pzt.pl, 2018-09-05
Wielkie święto tenisa

Wszystkich fanów tenisa zapraszamy 9 września (niedziela) na PGE Narodowy w Warszawie. Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostanie 50 mini kortów oraz kort centralny, na którym zagrają najlepsi polscy tenisiści. Partnerem Głównym Narodowego Dnia Tenisa jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Grupa LOTOS S.A. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

Udział w Narodowym Dniu Tenisa zapowiedzieli nasi najlepsi tenisiści na czele ze ambasadorką Grupy LOTOS, zwyciężczynią 20 turniejów WTA – Agnieszką Radwańską, reprezentantami Polski w rozgrywkach Pucharu Davisa – Łukaszem Kubotem, Marcinem Matkowskim, Kamilem Majchrzakiem i Hubertem Hurkaczem oraz jedną z najlepszych juniorek świata, mistrzynią Wimbledonu w tej kategorii wiekowej – Igą Świątek.

Wielki Tenis

Przez cały dzień, od godziny 11.00 do 19.00, kilkanaście tysięcy dzieci, ich rodziców i wszystkich innych chętnych będzie odkrywać piękno tenisa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę, w której zapoznają się z tenisem i wezmą udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Chętni mogą zagrać w turniejach, a wszystkie dzieci zaprosimy do strefy gier i zabaw.

Podczas imprezy zostanie wręczony Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy, który otrzyma najlepszy zawodnik i najlepszy trener w 100-letniej historii polskiego tenisa. Celem organizacji tego wydarzenia jest upowszechnianie i popularyzacja tenisa wśród dzieci i młodzieży z całej Polski. Wszyscy będą mogli bezpłatnie korzystać z kortów, rakiet i piłek, a radą posłużą czołowi polscy szkoleniowcy. Impreza na PGE Narodowym to także znakomita szansa, by spotkać i zdobyć autograf naszych reprezentantów podczas specjalnych sesji autografowych.

Na korcie centralnym do gry staną znani artyści, najlepsi w kraju zawodnicy w tenisie na wózkach, przedstawiciele tenisa amatorskiego. Po południu reprezentanci Polski na Puchar Federacji, Puchar Davisa oraz w młodszych kategoriach wiekowych, podzieleni na drużyny Białą i Czerwoną, rozegrają 9 krótkich meczów pokazowych. Szczegółowy harmonogram wydarzeń publikujemy poniżej.

Harmonogram Narodowego Dnia Tenisa 2018

Przyjdź, zagraj, rakiety, korty i trenerzy czekają na Ciebie!

Dział Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 83 88, 58 308 72 29, e-mail: media@grupalotos.pl

Źródło: http://www.pzt.pl

Udostępnij