Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Gdańsk z regionalnym ogłoszeniem Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”

Header
CSR 2017-06-02
Gdańsk z regionalnym ogłoszeniem Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”

6 czerwca w Gdańsku odbędzie się regionalne ogłoszenie największego w Polsce przeglądu aktywności biznesu społecznie odpowiedzialnego – Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerami Grupa LOTOS i Polpharma.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” ukazuje się co roku. Stanowi on największy w Polsce przegląd biznesu społecznie odpowiedzialnego. Edycja za rok 2016 zawiera blisko 900 przykładów działań CSR firm. Swoje praktyki zgłosiły również Grupa LOTOS i Polpharma. O ich zaangażowaniu na rzecz odpowiedzialnego biznesu, a także o samym raporcie będzie można dowiedzieć się więcej podczas regionalnego ogłoszenia tej publikacji w Gdańsku. Uczestnicy będą również mieli możliwość wzięcia udziału w warsztacie dotyczącym wolontariatu pracowniczego.

Spotkanie będzie miało miejsce 6 czerwca w Olivia Six w budynku Olivia Business Centre przy al. Grunwaldzkiej 472A). Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli firm, samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych i okołobiznesowych, uczelni działających w danym regionie. Udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji przez stronę: odpowiedzialnybiznes.pl/ogloszenie-raportu/ (liczba miejsc ograniczona).

– Ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to co roku jedno z kluczowych wydarzeń dla wszystkich zainteresowanych rozwojem społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce We współpracy z firmami-naszymi partnerami - przygotowujemy również regionalne ogłoszenia raportu poza Warszawą. W ten sposób więcej osób, w tym przedsiębiorców, może dowiedzieć się o założeniach CSR i tym, jak realizować je w praktyce. To z kolei pozwala wprowadzać pozytywną zmianę w biznesie i jego otoczeniu – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Program spotkania 6 czerwca

  • 09:30 – 09:35 Rejestracja uczestników
  • 09:35 – 09:45 „Raport odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”
  • 09:45 – 10:00 Dobre praktyki Polpharmy
  • 10:00 – 10:15 Dobre praktyki Grupy LOTOS
  • 10:15 – 12:15 Wolontariat Pracowniczy – warsztat
    Karol Krzyczkowski, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu
  • 12:15 – 13:00 Lunch i networking

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza, cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Raport jest przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR, oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. W części wprowadzającej znajdują się artykuły i komentarze ekspertów/ekspertek. Stałym elementem publikacji jest także przegląd wybranych artykułów prasowych oraz kalendarium wydarzeń związanych z CSR. Raport dostępny jest także w formie elektronicznej w portalu odpowiedzialnybiznes.pl. Więcej o Raporcie na: http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2016/


Kontakt dla mediów:
Agnieszka Siarkiewicz, mobile: 669 510 483, e-mail: agnieszka.siarkiewicz@fob.org.pl

Źródło: mat. prasowe FOB

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij