Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

Zasady współpracy

  • Fundacja LOTOS angażuje środki na obszarze Polski, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, gdzie mieszczą się siedziby spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej LOTOS lub prowadzona jest przez nie działalność.
  • Wszystkie skierowane do Fundacji prośby i wnioski o wsparcie w formie darowizny są rzetelnie analizowane i oceniane w zakresie zbieżności z celami, na których Fundacja LOTOS koncentruje swoje działania.
  • Warunkiem niezbędnym do rozpatrzenia prośby o wsparcie w formie darowizny jest przesłanie do Fundacji LOTOS wniosku o wsparcie dostępnego na stronie www.fundacjalotos.pl.
  • Fundacja LOTOS nie angażuje się w projekty utożsamiane z inną marką, o charakterze politycznym, służące jakiejkolwiek dyskryminacji, naruszające prawo czy ogólnie przyjęte normy społeczne, tematycznie nawiązujące do alkoholu, uzależnień i patologii.
  • Termin oczekiwania na decyzję – do trzech miesięcy. Fundacja LOTOS zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi podmiotami kierującymi wnioski o wsparcie w formie darowizny.