Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • Następcy mistrza rywalizowali w Zakopanem
  CSR 2017-01-26 Następcy mistrza rywalizowali w Zakopanem

  Zakończyły się zmagania drugiej z czterech edycji zawodów Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup. Konkurs odbył się w Zakopanem, w zimowej stolicy Polski, gdzie chwilę wcześniej o najwyższe trofea Pucharu Świata walczyli reprezentanci polskiej kadry związani z programem – Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Jan Ziobro. Turniej rozegrano w dniach 24-26 stycznia.

  wiecej
 • LOTOS Cup powraca do Zakopanego!
  CSR - Sport Alicja Kosman/PZN, 2017-01-23 LOTOS Cup powraca do Zakopanego!

  Druga edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostanie zorganizowana w dniach 24-26 stycznia 2017 roku na skoczniach narciarskich HS-38, HS-72 i HS-94 w Zakopanem oraz na trasie biegowej COS Zakopane. Tym samym po niespełna trzech latach przerwy LOTOS Cup powraca do zimowej stolicy Polski.

  wiecej
 • Spotkanie „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury
  CSR - Kultura 2016-12-20 Spotkanie „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury

  Jak co roku kilkaset osób zgromadziło się „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury, by złożyć sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Zanim wszyscy zaczęli łamać się opłatkami i kosztować świątecznych potraw, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Mecenas Kultury 2016”. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się LOTOS Infrastruktura S.A.

  wiecej
 • LOTOS po raz 10. w RESPECT Index
  CSR GPW, 2016-12-19 LOTOS po raz 10. w RESPECT Index

  Od dzisiaj (19 grudnia) obowiązuje nowy skład RESPECT Index-u – zestawienia najbardziej odpowiedzialnych społecznie spółek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym gronie już po raz 10. znalazła się Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju
  CSR - Społeczna 2016-11-02 Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju

  Fundusz Inicjowania Rozwoju to część szerszego projektu pod nazwą Forum Inicjowania Rozwoju (FIR), w który Grupa LOTOS zaangażowana jest już od 5 lat. Celem FIR jest wspieranie współpracy międzysektorowej na Pomorzu, inicjowanie zmian zmierzających do zawierania partnerstw na rzecz przedsiębiorczości społecznej, zwiększania zatrudnienia, zwłaszcza wśród osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

  wiecej
 • Raport roczny LOTOSU znowu na podium
  Ogólne 2016-10-25 Raport roczny LOTOSU znowu na podium

  Grupa LOTOS po raz kolejny zdobyła drugie miejsce w kategorii „Przedsiębiorstwa” w konkursie „The Best Annual Report 2015”. Nagrody za najlepsze raporty roczne przyznawane przez Instytut Rachunkowości i Podatków wręczono 20 października podczas gali finałowej w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

  wiecej
 • Program Edukacji Morskiej zakończył kolejny sezon
  CSR 2016-10-13 Program Edukacji Morskiej zakończył kolejny sezon

  Już ponad 20 tysięcy gimnazjalistów wzięło udział w edukacyjnych rejsach realizowanych w Gdańsku od 2010 roku.

  wiecej
 • Rozwój dzięki innowacjom – nowy raport roczny LOTOSU
  Ogólne 2016-09-19 Rozwój dzięki innowacjom – nowy raport roczny LOTOSU

  Grupa Kapitałowa LOTOS opublikowała Zintegrowany Raport Roczny 2015, obejmujący większość swoich spółek zależnych. Publikacja daje pełen obraz działalności i wpływu organizacji na gospodarkę, środowisko oraz społeczeństwo. Raport został przygotowany w oparciu o najbardziej uznane międzynarodowo standardy raportowania pozafinansowego i zintegrowanego – Global Reporting Initiative (GRI G4), International Integrated Reporting Council (IIRC) oraz poddany niezależnej, zewnętrznej weryfikacji.

  wiecej
 • Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”
  CSR - Społeczna https://wspieram.to/pojacglebie, 2016-09-12 Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”

  „Pojąć głębię” to projekt, który powstał z pasji do nurkowania i potrzeby pokonywania granic, pozornie niemożliwych do przekroczenia przez osoby niepełnosprawne. Spółdzielnia Socjalna Dalba znana m.in. z pionierskiego na skalę ogólnopolską projektu browaru spółdzielczego, w którym piwo warzą i sprzedają w pubie w Gdańsku osoby niepełnosprawnie intelektualnie postanowiła pójść o krok dalej i prócz pracy, grupie wspieranych mężczyzn pracujących w browarze, pomóc spełnić marzenia i rozwinąć w nich pasję.

  wiecej
 • Skwer za murami otwarty!
  CSR 2016-09-09 Skwer za murami otwarty!

  W czwartek, 8 września została odświeżona i oddana do użytku nowa rekreacyjna przestrzeń w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Szekspirowskiego. Projekt ożywienia i rekonstrukcji przestrzeni nazwanej „Skwerem za murami” został wykonany w przekrojowej współpracy Fundacji Gdańskiej, Gminy Miasta Gdańsk, Grupy LOTOS S.A., Inicjatywy Miasto, Regionalnego Centrum Wolontariatu oraz Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku. Nowe miejsce relaksu i zabawy będzie służyło nie tylko dzieciom, ale wszystkim mieszkańcom Gdańska i spacerującym po głównym mieście turystom.

  wiecej