Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego 2017
  CSR - Kultura 2017-09-05 Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego 2017

  3 września 2017 r. w Brzyskach k/Jasła odbyło się powiatowe święto plonów, połączone z cykliczną imprezą „Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego”. Głównym celem imprezy była prezentacja dorobku kulturalnego gmin z terenu powiatu jasielskiego. Partnerem wydarzenia po raz kolejny była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Spotkanie „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury
  CSR - Kultura 2016-12-20 Spotkanie „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury

  Jak co roku kilkaset osób zgromadziło się „Przy wigilijnym stole” w Jasielskim Domu Kultury, by złożyć sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Zanim wszyscy zaczęli łamać się opłatkami i kosztować świątecznych potraw, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Mecenas Kultury 2016”. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się LOTOS Infrastruktura S.A.

  wiecej
 • Pogórzańskie Smaki. Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego
  CSR - Kultura 2016-07-27 Pogórzańskie Smaki. Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego

  Plenerowa impreza „Pogórzańskie Smaki. Lato z Kulturą Powiatu Jasielskiego” odbyła się w dniu 24 lipca br. w Trzcinicy k/Jasła. Jej uczestnicy mogli poznać „pogórzańskie smaki” w tradycji i zwyczajach ludowych. Na scenie zaprezentowały się kapele ludowe oraz zespoły śpiewacze z regionu. Prezentacji dorobku kulturalnego ziemi jasielskiej towarzyszyła wystawa rzemiosła i rękodzieła artystycznego oraz publikacji promujących region, a także degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich. Partnerem wydarzenia była po raz kolejny Grupa LOTOS.

  wiecej
 • 20. Festiwal Szekspirowski
  CSR - Kultura 2016-07-25 20. Festiwal Szekspirowski

  Zapraszamy na 20. Festiwal Szekspirowski, który odbędzie się w dniach 29 lipca – 7 sierpnia 2016 roku w Gdańsku. Organizatorami festiwalu są  Gdański Teatr Szekspirowski i Fundacja Theatrum Gedanense. Grupa LOTOS jest sponsorem tego wydarzenia.

  wiecej
 • Grupa LOTOS finalistą rankingu „Odpowiadam Polsce”
  CSR - Kultura 2016-04-11 Grupa LOTOS finalistą rankingu „Odpowiadam Polsce”

  Pod koniec marca br. w warszawskiej Villi Foksal odbyła się gala wieńcząca ranking projektów CSR „Odpowiadam Polsce” zorganizowany przez „Gazetę Bankową”. Kapituła konkursu doceniła zaangażowanie Grupy LOTOS w projekt „LOTOS napędza I, CULTURE Orchestra” przyznając jej wyróżnienie w kategorii „Kultura”. Na uroczystości obecny był Minister Skarbu Państwa Dawid Jackiewicz.

  wiecej
 • Nadciąga kultowa zadymka LOTOS Jazz Festival
  CSR - Kultura 2016-02-29 Nadciąga kultowa zadymka LOTOS Jazz Festival

  Jedna z najważniejszych imprez jazzowych w Polsce wywoła muzyczną „zadymkę” już po raz osiemnasty. Tegoroczna odsłona LOTOS Jazz Festival – Bielskiej Zadymki Jazzowej potrwa przez pierwszych sześć marcowych dni. W tym roku festiwal będzie łączyć aż trzy jubileusze. Oznacza to jeszcze więcej jazzu na najwyższym światowym poziomie i jeszcze więcej muzycznych uniesień.

  wiecej
 • LOTOS napędza I, CULTURE Orchestra
  CSR - Kultura 2015-08-17 LOTOS napędza I, CULTURE Orchestra

  17 sierpnia w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, już po raz piąty wystąpi orkiestra młodych, niezwykle utalentowanych muzyków z Polski oraz krajów Partnerstwa Wschodniego, powołana przez Instytut Adama Mickiewicza w 2011 roku jako I, CULTURE Orchestra.

  wiecej
 • 19. Festiwal Szekspirowski
  CSR - Kultura 2015-07-14 19. Festiwal Szekspirowski

  W tym roku, w dniach 31 lipca - 9 sierpnia, zapraszamy do Gdańska na 19. Festiwal Szekspirowski. To jedyny tego typu festiwal w Polsce i jeden z największych na świecie. Organizatorzy – Gdański Teatr Szekspirowski i Fundacja Theatrum Gedanense – jak co roku przedstawią widzom najlepsze szekspirowskie spektakle z całego świata.

  wiecej
 • Dni Jasła 2015
  CSR - Kultura 2015-06-30 Dni Jasła 2015

  Kilkanaście tysięcy mieszkańców Jasła i okolic bawiło się na tegorocznych „Dniach Jasła”. Oferta była tak zróżnicowana, że każdy znalazł coś dla siebie. Tłumy fanów przyciągnęły gwiazdy wieczorów: zespół VIDEO i GOLEC uORKIESTRA. Organizatorem święta było Miasto Jasło wraz z Jasielskim Domem Kultury, a partnerem wydarzenia Grupa LOTOS S.A. 

  wiecej
 • Dwa Teatry – Sopot 2015
  CSR - Kultura 2015-06-22 Dwa Teatry – Sopot 2015

  XV Festiwal „Dwa Teatry – Sopot 2015” odbędzie się w najbliższy weekend (27-29 czerwca). Grupa LOTOS jest Głównym Sponsorem wydarzenia. Na publiczność czeka wiele atrakcji, przede wszystkim konkurs słuchowisk radiowych i spektakli telewizyjnych.

   

  wiecej