Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • Wyruszył 74. Tour de Pologne
  CSR - Sport Źródło: materiały prasowe Tour de Pologne, 2017-07-31 Wyruszył 74. Tour de Pologne

  29 lipca na Rynku Głównym w Krakowie rozpoczął się 74. Tour de Pologne UCI World Tour. W ciągu siedmiu dni kolarze pokonają 1122 kilometry. Decydująca walka o zwycięstwo rozegra się podczas ostatniego, królewskiego etapu w Bukowinie Tatrzańskiej. Grupa LOTOS jest sponsorem oficjalnym wyścigu oraz sponsorem premii „Najlepszy Polak”.

  wiecej
 • Mistrzowski program startów Kajetanowicza – LOTOS Rally Team przed walką o historyczny tytuł!
  CSR - Sport 2017-03-30 Mistrzowski program startów Kajetanowicza – LOTOS Rally Team przed walką o historyczny tytuł!

  To będzie sezon Rajdowych Mistrzostw Europy, w którym emocje i poziom adrenaliny sięgną najwyższego pułapu w dotychczasowej historii. Kajetan Kajetanowicz stanie do nadzwyczaj wymagającej walki o trzeci z rzędu triumf w klasyfikacji generalnej. Tak wielkiego sukcesu nie odniósł jeszcze żaden zawodnik w tym najstarszym na świecie cyklu rajdowym. Reprezentant LOTOS Rally Team ma szansę osiągnąć największy sukces w swojej dotychczasowej karierze i postawić swoim rywalom poprzeczkę na niezwykle wysokim poziomie.

  wiecej
 • LOTOS Cup powraca do Zakopanego!
  CSR - Sport Alicja Kosman/PZN, 2017-01-23 LOTOS Cup powraca do Zakopanego!

  Druga edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostanie zorganizowana w dniach 24-26 stycznia 2017 roku na skoczniach narciarskich HS-38, HS-72 i HS-94 w Zakopanem oraz na trasie biegowej COS Zakopane. Tym samym po niespełna trzech latach przerwy LOTOS Cup powraca do zimowej stolicy Polski.

  wiecej
 • Mistrzowie w pasach startują po raz trzeci
  CSR - Sport 2016-06-15 Mistrzowie w pasach startują po raz trzeci

  Tuż przed wakacjami Grupa LOTOS wraz z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i rajdowym mistrzem Europy Kajetanem Kajetanowiczem inaugurują kolejną, trzecią edycję ogólnopolskiej kampanii społecznej „LOTOS - Mistrzowie w pasach”.

  wiecej
 • Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM pod patronatem PZPN
  CSR - Sport 2016-06-02 Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM pod patronatem PZPN

  Polski Związek Piłki Nożnej objął patronatem program szkolenia oraz edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”. Grupa LOTOS realizuje to przedsięwzięcie już od trzech lat wraz z Akademią Piłkarską LG. Celem programu jest popularyzacja piłki nożnej na Pomorzu i efektywne szkolenie młodych piłkarzy trenujących w ośrodkach na terenie całego regionu. Mają oni w przyszłości zasilić kadry najlepszych klubów piłkarskich.

  wiecej
 • Piłkarska przyszłość z LOTOSEM
  CSR - Sport 2016-02-11 Piłkarska przyszłość z LOTOSEM

  Grupa LOTOS i Akademia Piłkarska LG rozpoczęły nowy etap realizacji programu szkolenia i edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży. Projekt, który nosi nazwę – „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM” jest kontynuacją dotychczasowego programu szkolenia, jednak już w nowej formule. Celem wspólnym dla obu partnerów jest jeszcze bardziej efektywne szkolenie młodych piłkarzy trenujących w ośrodkach zamiejscowych Akademii tak, aby jak największa liczba zawodników z regionu Pomorza trafiała do kadr wojewódzkich, młodzieżowych kadr Polski, a w rezultacie do zespołów seniorskich najlepszych klubów piłkarskich.

  wiecej
 • Grupa LOTOS partnerem Kajetanowicza i Barana w sezonie 2016
  CSR - Sport 2016-01-19 Grupa LOTOS partnerem Kajetanowicza i Barana w sezonie 2016

  Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran – Rajdowi Mistrzowie Europy 2015 – powalczą o obronę tego tytułu w sezonie 2016 w barwach LOTOS Rally Team. Spółka przez najbliższe 12 miesięcy będzie kontynuować współpracę z tym, jednym z najbardziej utytułowanych polskich kierowców wspierając jego udział w cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy. Decyzję o dalszej współpracy przez LOTOS podjęto na podstawie wysokiej oceny dotychczasowych sukcesów Kajetana Kajetanowicza i Jarosława Barana oraz rokujących perspektyw dalszego efektywnego budowania marki LOTOS na bazie ich spektakularnych sukcesów rajdowych. 

  wiecej
 • Święto młodej piłki nożnej
  CSR - Sport 2015-06-24 Święto młodej piłki nożnej

  Wielki finał LOTOS Junior Cup 2015 coraz bliżej. Znamy już wszystkich finalistów, którzy spotkają się 28 czerwca na PGE Arenie. Która z piętnastu drużyn okaże się najlepsza?

  wiecej
 • Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM daje pierwsze owoce
  CSR - Sport 2015-03-20 Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM daje pierwsze owoce

  Dwóch młodych piłkarzy z rocznika 2001 – Marcin Wiśniewski oraz Mariusz Czajkowski, do tej pory trenujących w ośrodkach zamiejscowych w Starogardzie (KP Starogard Gdański) oraz w Bytowie (U-2 Bytów), zostało wytransferowanych do Lechii Gdańsk. Od rundy wiosennej sezonu 2014/15 będą występować w biało-zielonych barwach w Pierwszej Lidze Wojewódzkiej C2.

  wiecej
 • Grupa LOTOS Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej
  CSR - Sport 2015-02-17 Grupa LOTOS Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej

  17 lutego 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie podpisana została umowa, na mocy której Grupa LOTOS uzyskała tytuł Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kontrakt pomiędzy Grupą LOTOS, a Polskim Związkiem Piłki Nożnej będzie obowiązywał do 31 grudnia 2018 roku.

  wiecej