Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • Fundacja LOTOS wsparła akcję „Wakacje dla bohatera”
  CSR - Społeczna 2017-10-10 Fundacja LOTOS wsparła akcję „Wakacje dla bohatera”

  Fundacja Grupy LOTOS odpowiedziała na apel Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”. Organizacja zwróciła się do koncernu z wnioskiem o dofinansowanie akcji „Wakacje dla Bohatera”, której celem jest organizacja wypoczynku rehabilitacyjnego dla weteranów i kombatantów II Wojny Światowej i walki o wolną Polskę w czasach PRL.

  wiecej
 • Kreujemy modę na prawidłowe zapinanie pasów
  CSR - Społeczna 2017-06-22 Kreujemy modę na prawidłowe zapinanie pasów

  Rusza 4. edycja kampanii społecznej „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Działania będą prowadzone podczas wakacji na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce. Na tzw. pit stopach eksperci bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadzą instruktaże prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie oraz poprawnego montowania fotelików dla dzieci. Pierwszy przystanek to stacja przy ul. Cienistej 14 C w Gdańsku, na którą zapraszamy 22 czerwca (czwartek) w godz. 13.00 – 19.00.

  wiecej
 • Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju
  CSR - Społeczna 2016-11-02 Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju

  Fundusz Inicjowania Rozwoju to część szerszego projektu pod nazwą Forum Inicjowania Rozwoju (FIR), w który Grupa LOTOS zaangażowana jest już od 5 lat. Celem FIR jest wspieranie współpracy międzysektorowej na Pomorzu, inicjowanie zmian zmierzających do zawierania partnerstw na rzecz przedsiębiorczości społecznej, zwiększania zatrudnienia, zwłaszcza wśród osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

  wiecej
 • Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”
  CSR - Społeczna https://wspieram.to/pojacglebie, 2016-09-12 Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”

  „Pojąć głębię” to projekt, który powstał z pasji do nurkowania i potrzeby pokonywania granic, pozornie niemożliwych do przekroczenia przez osoby niepełnosprawne. Spółdzielnia Socjalna Dalba znana m.in. z pionierskiego na skalę ogólnopolską projektu browaru spółdzielczego, w którym piwo warzą i sprzedają w pubie w Gdańsku osoby niepełnosprawnie intelektualnie postanowiła pójść o krok dalej i prócz pracy, grupie wspieranych mężczyzn pracujących w browarze, pomóc spełnić marzenia i rozwinąć w nich pasję.

  wiecej
 • Moto Safety Day 2016
  CSR - Społeczna 2016-08-17 Moto Safety Day 2016

  W najbliższą sobotę (20 sierpnia) rusza 11. edycja Moto Safety Day – wydarzenia promującego kulturę motoryzacyjną i bezpieczeństwo na drodze. Impreza odbędzie się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach i trwać będzie od 11:00 do 21:00. Grupa LOTOS wraz z Hondą Gdynia oraz Polską Izbą Ubezpieczeń jest partnerem głównym wydarzenia.

  wiecej
 • Perfect (cyjne) Dni Jasła
  CSR - Społeczna 2016-06-29 Perfect (cyjne) Dni Jasła

  Perfect oraz Red Lips to gwiazdy tegorocznych Dni Jasła, na których bawiło się około 20 tysięcy osób. Oprócz nich na jasielskiej scenie wystąpili: Totentanz, The Friends, Jacek Dewódzki & Revolucja oraz rodzime formacje: Humanoid, Mindfield i Krusher.

  wiecej
 • Wielka gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM
  CSR - Społeczna 2016-06-27 Wielka gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM

  W ubiegłym tygodniu Burmistrz Miasta Jasła oraz przedstawiciele Grupy LOTOS wręczyli nagrody i wyróżnienia za najlepsze uczniowskie projekty badawcze zrealizowane w tym roku szkolnym w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. Uroczystość zgromadziła licznych uczestników: nagrodzonych adeptów nauki, ich Rodziców, nauczycieli – Opiekunów Ligi, przedstawicieli Miasta Jasła i Grupy LOTOS, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, dyrektorów szkół i przedszkoli, specjalistów z różnych instytucji, wspierających poszukiwania młodych badaczy.

  wiecej
 • Nauka króluje w Jaśle
  CSR - Społeczna 2016-06-13 Nauka króluje w Jaśle

  Na przełomie maja i czerwca odbyły się otwarte prezentacje badań i odkryć, jakie prowadzili uczniowie jasielskich szkół i przedszkoli w ramach 3.edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM.

  wiecej
 • Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”
  CSR - Społeczna 2016-02-02 Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”

  W ostatni piątek stycznia w siedzibie Grupy LOTOS w Gdańsku odbył się uroczysty finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”, kilkuetapowego przedsięwzięcia, które jest wspólną inicjatywą spółki LOTOS Paliwa, nowo powstałej Fundacji LOTOS oraz Grupy LOTOS. Zebrana kwota 318 388,13 zł została podzielona pomiędzy dwóch partnerów społecznych działających w obszarze wyrównywania różnic społecznych, z którymi długofalowo współpracuje Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Zostań mistrzem swoich pasów
  CSR - Społeczna 2015-07-22 Zostań mistrzem swoich pasów

  Prawidłowe zapinanie pasów bezpieczeństwa to nawyk, który ratuje życie. Niestety często jest ignorowany lub wykonywany niewłaściwie. Dlatego w tym roku, po raz drugi ruszył program „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Nauka poprawnego zapinania pasów, to główny cel tego programu, skierowanego zarówno do dzieci jak i dorosłych.

  wiecej