Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju
  CSR - Społeczna 2016-11-02 Ruszyła III edycja Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju

  Fundusz Inicjowania Rozwoju to część szerszego projektu pod nazwą Forum Inicjowania Rozwoju (FIR), w który Grupa LOTOS zaangażowana jest już od 5 lat. Celem FIR jest wspieranie współpracy międzysektorowej na Pomorzu, inicjowanie zmian zmierzających do zawierania partnerstw na rzecz przedsiębiorczości społecznej, zwiększania zatrudnienia, zwłaszcza wśród osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

  wiecej
 • Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”
  CSR - Społeczna https://wspieram.to/pojacglebie, 2016-09-12 Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”

  „Pojąć głębię” to projekt, który powstał z pasji do nurkowania i potrzeby pokonywania granic, pozornie niemożliwych do przekroczenia przez osoby niepełnosprawne. Spółdzielnia Socjalna Dalba znana m.in. z pionierskiego na skalę ogólnopolską projektu browaru spółdzielczego, w którym piwo warzą i sprzedają w pubie w Gdańsku osoby niepełnosprawnie intelektualnie postanowiła pójść o krok dalej i prócz pracy, grupie wspieranych mężczyzn pracujących w browarze, pomóc spełnić marzenia i rozwinąć w nich pasję.

  wiecej
 • Moto Safety Day 2016
  CSR - Społeczna 2016-08-17 Moto Safety Day 2016

  W najbliższą sobotę (20 sierpnia) rusza 11. edycja Moto Safety Day – wydarzenia promującego kulturę motoryzacyjną i bezpieczeństwo na drodze. Impreza odbędzie się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach i trwać będzie od 11:00 do 21:00. Grupa LOTOS wraz z Hondą Gdynia oraz Polską Izbą Ubezpieczeń jest partnerem głównym wydarzenia.

  wiecej
 • Perfect (cyjne) Dni Jasła
  CSR - Społeczna 2016-06-29 Perfect (cyjne) Dni Jasła

  Perfect oraz Red Lips to gwiazdy tegorocznych Dni Jasła, na których bawiło się około 20 tysięcy osób. Oprócz nich na jasielskiej scenie wystąpili: Totentanz, The Friends, Jacek Dewódzki & Revolucja oraz rodzime formacje: Humanoid, Mindfield i Krusher.

  wiecej
 • Wielka gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM
  CSR - Społeczna 2016-06-27 Wielka gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM

  W ubiegłym tygodniu Burmistrz Miasta Jasła oraz przedstawiciele Grupy LOTOS wręczyli nagrody i wyróżnienia za najlepsze uczniowskie projekty badawcze zrealizowane w tym roku szkolnym w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. Uroczystość zgromadziła licznych uczestników: nagrodzonych adeptów nauki, ich Rodziców, nauczycieli – Opiekunów Ligi, przedstawicieli Miasta Jasła i Grupy LOTOS, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, dyrektorów szkół i przedszkoli, specjalistów z różnych instytucji, wspierających poszukiwania młodych badaczy.

  wiecej
 • Nauka króluje w Jaśle
  CSR - Społeczna 2016-06-13 Nauka króluje w Jaśle

  Na przełomie maja i czerwca odbyły się otwarte prezentacje badań i odkryć, jakie prowadzili uczniowie jasielskich szkół i przedszkoli w ramach 3.edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM.

  wiecej
 • Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”
  CSR - Społeczna 2016-02-02 Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”

  W ostatni piątek stycznia w siedzibie Grupy LOTOS w Gdańsku odbył się uroczysty finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”, kilkuetapowego przedsięwzięcia, które jest wspólną inicjatywą spółki LOTOS Paliwa, nowo powstałej Fundacji LOTOS oraz Grupy LOTOS. Zebrana kwota 318 388,13 zł została podzielona pomiędzy dwóch partnerów społecznych działających w obszarze wyrównywania różnic społecznych, z którymi długofalowo współpracuje Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Zostań mistrzem swoich pasów
  CSR - Społeczna 2015-07-22 Zostań mistrzem swoich pasów

  Prawidłowe zapinanie pasów bezpieczeństwa to nawyk, który ratuje życie. Niestety często jest ignorowany lub wykonywany niewłaściwie. Dlatego w tym roku, po raz drugi ruszył program „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Nauka poprawnego zapinania pasów, to główny cel tego programu, skierowanego zarówno do dzieci jak i dorosłych.

  wiecej
 • Start Fundacji LOTOS
  CSR - Społeczna 2015-07-22 Start Fundacji LOTOS

  Zarząd Grupy LOTOS podjął decyzję o powołaniu Fundacji LOTOS. Jej kluczowym zadaniem będzie zarządzanie polityką dobroczynną firmy.

  wiecej
 • Zdolni z LOTOSEM
  CSR - Społeczna 2015-06-23 Zdolni z LOTOSEM

  39 zespołów ligowych zostało nagrodzonych podczas uroczystej gali kończącej drugą edycję Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. Nagroda główna,  puchar Burmistrza Miasta Jasła i czek o wartości 3 tys. zł za aktywne wspieranie działalności Ligi pod względem organizacyjnym i promocyjnym trafiła do zespołu ligowego ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jaśle.

  wiecej