Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

Ważnym atutem naszego raportowania pozafinansowych aspektów działalności jest możliwość przedstawienia wyników jego niezależnej weryfikacji.

Badanie przeprowadzane jest zgodnie z międzynarodowymi standardami obowiązującymi w tym zakresie, przy wykorzystaniu International Standard on Assurance Engagements 3000 (ISAE 3000). ISAE 3000 to Międzynarodowy Standard Realizacji Usług Poświadczających, ustanowiony przez Międzynarodową Federację Księgowych (International Federation of Accountants, IFAC). Standard ten, oparty na Kodeksie Etyki i Międzynarodowych Standardach Kontroli Jakości IFAC, wykorzystywany jest do weryfikacji raportów społecznych. Określa on podstawowe zasady i kluczowe procedury dla usług atestacyjnych.

W celu zapewnienia należytego poziomu przejrzystości oraz wiarygodności danych pozafinansowych są one poddawane zewnętrznej weryfikacji przez niezależny organ poświadczający. W 2016 r. weryfikacja Zintegrowanego Raportu Rocznego Grupy Kapitałowej LOTOS 2015 o ograniczonym zakresie wykonana została przez firmę PwC.