Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • LOTOS na Gali United Nations Day 2018
  Ogólne 2018-10-18 LOTOS na Gali United Nations Day 2018

  Mateusz A. Bonca, prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A. oraz Patryk Demski, wiceprezes zarządu ds. inwestycji i innowacji Grupy LOTOS S.A., wręczyli statuetki Architektów Rozwoju  podczas gali UN Day 2018, która odbyła się 15 października w Warszawie.

  wiecej
 • LOTOS dołączy do projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych
  Ogólne 2018-10-11 LOTOS dołączy do projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych

  Grupa LOTOS podpisała list intencyjny z Lasami Państwowymi w sprawie współpracy przy realizacji projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych.

  wiecej
 • LOTOS dołącza do londyńskiej elity spółek SRI
  CSR 2018-09-21 LOTOS dołącza do londyńskiej elity spółek SRI

  Globalna agencja ratingowa FTSE Russell, po przeprowadzeniu półrocznego przeglądu składu indeksów firm społecznie odpowiedzialnych, włączyła do indeksu FTSE4Good akcje Grupy LOTOS S.A.

  wiecej
 • Wielkie święto tenisa
  CSR - Sport http://www.pzt.pl, 2018-09-05 Wielkie święto tenisa

  Wszystkich fanów tenisa zapraszamy 9 września (niedziela) na PGE Narodowy w Warszawie. Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostanie 50 mini kortów oraz kort centralny, na którym zagrają najlepsi polscy tenisiści. Partnerem Głównym Narodowego Dnia Tenisa jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Grupa LOTOS S.A. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

  wiecej
 • Nowy zintegrowany raport roczny LOTOSU dostępny już on-line
  Ogólne 2018-09-04 Nowy zintegrowany raport roczny LOTOSU dostępny już on-line

  Rekordowe wyniki finansowe, innowacyjne projekty oraz konsekwentne ograniczanie wpływu na środowisko – to tylko niektóre z osiągnięć 2017 roku zaprezentowane w najnowszym raporcie zintegrowanym Grupy Kapitałowej LOTOS. Gdański koncern już po raz dziewiąty podsumowuje efekty działalności biznesowej oraz swój wpływ na otoczenie społeczno-środowiskowe.

  wiecej
 • Festiwal Jazz Niepodległości powered by LOTOS
  Ogólne 2018-08-24 Festiwal Jazz Niepodległości powered by LOTOS

  W najbliższą niedzielę, 26 sierpnia w muszli koncertowej przy sopockim molo, w godzinach 16:00- 22:00, wystąpią znani polscy i zagraniczni wykonawcy jazzowi. Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentują nowoczesne wykonania największych polskich kompozytorów, od Fryderyka Chopina po Krzysztofa Komedę.

  wiecej
 • „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” - dożynki powiatowe
  CSR - Kultura Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, 2018-08-20 „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” - dożynki powiatowe

  15 sierpnia na obiekcie sportowym Ostoja w Kołaczycach w ramach programu „Lato z kulturą powiatu jasielskiego” odbyły się dożynki powiatowe. Organizatorami imprezy było Starostwo Powiatu Jasielskiego, Urząd Miasta i Gminy Kołaczyce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach. Partnerem wydarzenia była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Sport akademicki pod skrzydłami LOTOSU
  CSR - Sport 2018-08-13 Sport akademicki pod skrzydłami LOTOSU

  Grupa LOTOS S.A. została Głównym Sponsorem Akademickiego Związku Sportowego oraz Głównym Sponsorem Akademickiej Reprezentacji Polski. Studenci występują w barwach LOTOSU podczas tegorocznego cyklu Akademickich Mistrzostw Świata.

  wiecej
 • Jubileuszowa edycja na 100-lecie niepodległości
  CSR - Sport fot. Szymon Gruchalski, 2018-08-03 Jubileuszowa edycja na 100-lecie niepodległości

  W sobotę (4 sierpnia) rusza 75. Tour de Pologne UCI World Tour – Narodowy Wyścig Niepodległości. Grupa LOTOS już po raz ósmy jest Oficjalnym Sponsorem tego wydarzenia oraz Sponsorem premii „Najlepszy Polak”. Na starcie w Krakowie stanie 154 kolarzy z 22 ekip, w tym 16 Polaków. Przed zawodnikami do pokonania jest w sumie 1025 kilometrów.

  wiecej
 • Muzyczna uczta w Jaśle
  CSR - Kultura Jasielski Dom Kultury, 2018-06-26 Muzyczna uczta w Jaśle

  W ostatni weekend czerwca odbyły się Dni Jasła 2018. Organizatorzy – Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury – oraz partner wydarzenia – Grupa LOTOS – postawili w tym roku przede wszystkim na bogatą ofertę muzyczną. Święto miasta odbyło się na obiektach jasielskiego MOSIR-u.

  wiecej