Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata
  CSR - Sport 2018-11-16 LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata

  Skoczkowie i biegacze narciarscy mają zapewnione finansowanie do 2022 roku. W piątek, 16 listopada 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja, podczas której podpisano umowę o przedłużeniu współpracy pomiędzy Grupą LOTOS S.A. i Polskim Związkiem Narciarskim. Już teraz to najdłuższy kontrakt sponsorski LOTOSU, ale też jeden z najdłuższych na polskim rynku.

  wiecej
 • Koncert dla Niepodległej
  CSR - Kultura 2018-11-08 Koncert dla Niepodległej

  W sobotę 10 listopada o 19.30 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Koncert dla Niepodległej. To wyjątkowe wydarzenie stanowi jeden z głównych punktów obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mecenasem koncertu jest Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce
  CSR 2018-11-02 Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce

  5 inspirujących spotkań w 5 polskich miastach, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018. Partnerem wydarzenia, które odbyło się w drugiej połowie października, była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS wspiera edukację ekologiczną w Jaśle
  CSR MDK w Jaśle, 2018-10-26 LOTOS wspiera edukację ekologiczną w Jaśle

  O przyczynach zanieczyszczeń powietrza i roślinach „antysmogowych” rozmawiano 24 października podczas X Konferencji Ekologicznej w Jaśle. W wydarzeniu udział wzięli nauczyciele i uczniowie ze szkół powiatu jasielskiego, gorlickiego i strzyżowskiego oraz inni zainteresowani ochroną powietrza. Partnerem Głównym konferencji była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS na Gali United Nations Day 2018
  Ogólne 2018-10-18 LOTOS na Gali United Nations Day 2018

  Mateusz A. Bonca, prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A. oraz Patryk Demski, wiceprezes zarządu ds. inwestycji i innowacji Grupy LOTOS S.A., wręczyli statuetki Architektów Rozwoju  podczas gali UN Day 2018, która odbyła się 15 października w Warszawie.

  wiecej
 • LOTOS dołączy do projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych
  Ogólne 2018-10-11 LOTOS dołączy do projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych

  Grupa LOTOS podpisała list intencyjny z Lasami Państwowymi w sprawie współpracy przy realizacji projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych.

  wiecej
 • LOTOS dołącza do londyńskiej elity spółek SRI
  CSR 2018-09-21 LOTOS dołącza do londyńskiej elity spółek SRI

  Globalna agencja ratingowa FTSE Russell, po przeprowadzeniu półrocznego przeglądu składu indeksów firm społecznie odpowiedzialnych, włączyła do indeksu FTSE4Good akcje Grupy LOTOS S.A.

  wiecej
 • Wielkie święto tenisa
  CSR - Sport http://www.pzt.pl, 2018-09-05 Wielkie święto tenisa

  Wszystkich fanów tenisa zapraszamy 9 września (niedziela) na PGE Narodowy w Warszawie. Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostanie 50 mini kortów oraz kort centralny, na którym zagrają najlepsi polscy tenisiści. Partnerem Głównym Narodowego Dnia Tenisa jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Grupa LOTOS S.A. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

  wiecej
 • Nowy zintegrowany raport roczny LOTOSU dostępny już on-line
  Ogólne 2018-09-04 Nowy zintegrowany raport roczny LOTOSU dostępny już on-line

  Rekordowe wyniki finansowe, innowacyjne projekty oraz konsekwentne ograniczanie wpływu na środowisko – to tylko niektóre z osiągnięć 2017 roku zaprezentowane w najnowszym raporcie zintegrowanym Grupy Kapitałowej LOTOS. Gdański koncern już po raz dziewiąty podsumowuje efekty działalności biznesowej oraz swój wpływ na otoczenie społeczno-środowiskowe.

  wiecej
 • Festiwal Jazz Niepodległości powered by LOTOS
  Ogólne 2018-08-24 Festiwal Jazz Niepodległości powered by LOTOS

  W najbliższą niedzielę, 26 sierpnia w muszli koncertowej przy sopockim molo, w godzinach 16:00- 22:00, wystąpią znani polscy i zagraniczni wykonawcy jazzowi. Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentują nowoczesne wykonania największych polskich kompozytorów, od Fryderyka Chopina po Krzysztofa Komedę.

  wiecej