Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • UKS LOTOS Gdańsk mistrzem w I Lidze Wojewódzkiej C2
  Ogólne 2019-06-13 UKS LOTOS Gdańsk mistrzem w I Lidze Wojewódzkiej C2

  Drużyna UKS LOTOS Gdańsk, występująca w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Juniorów C2 (rocznik 2005), na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, zapewniła sobie mistrzostwo. UKS to zespół złożony m.in. z zawodników wychowanych w ośrodkach Piłkarskiej Przyszłości z LOTOSEM. Już 23 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się turniej LOTOS Junior Cup.

  wiecej
 • Gdańska premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”
  Ogólne 2019-05-30 Gdańska premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”

  Pierwsze w tym roku regionalne ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” odbyło się w Gdańsku 29 maja w Sky Club Olivia Business Centre. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, partnerem była Grupa LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS ze Srebrnym Listkiem CSR
  Ogólne 2019-04-17 LOTOS ze Srebrnym Listkiem CSR

  Grupa LOTOS już po raz siódmy znalazła się w gronie najbardziej odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorstw nagrodzonych przez tygodnik „Polityka”. Podczas gali, która odbyła się 16 kwietnia, spółkę uhonorowano Srebrnym Listkiem CSR.

  wiecej
 • LOTOS zaprasza na 76. Tour de Pologne
  CSR materiały prasowe Tour de Pologne, 2019-04-12 LOTOS zaprasza na 76. Tour de Pologne

  Znamy trasę 76. Tour de Pologne UCI World Tour, który odbędzie się w dniach 3-9 sierpnia. Grupa LOTOS wpiera tę prestiżową imprezę od 2009 roku. W tej edycji koncern z Gdańska będzie ponownie sponsorem oficjalnym wyścigu, sponsorem premii „Najlepszy Polak” oraz, po raz pierwszy, klasyfikacji „Najlepszy Sprinter LOTOS”.

  wiecej
 • Dobre praktyki LOTOSU w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
  Ogólne 2019-04-01 Dobre praktyki LOTOSU w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

  Dni BHP, Kierunek Bałtyk czy Szukamy Następców Mistrza – w sumie 12 dobrych praktyk Grupy LOTOS zostało opublikowanych w 17. już edycji Raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Spółka została też uhonorowana za 10-lecie współpracy z FOB w upowszechnianiu idei CSR w Polsce.

  wiecej
 • Koncert charytatywny "Muzyka czyni cuda"
  Ogólne 2019-03-26 Koncert charytatywny "Muzyka czyni cuda"

  Grupa LOTOS jest sponsorem koncertu charytatywnego „Muzyka czyni cuda”, który odbędzie się 4 kwietnia w Filharmonii Bałtyckiej. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Chirurgicznie Chorym.

  wiecej
 • LOTOS Jazz Festival XXI Bielska Zadymka Jazzowa
  CSR - Kultura 2019-03-01 LOTOS Jazz Festival XXI Bielska Zadymka Jazzowa

  Już w sobotę 2 marca rusza XXI edycja LOTOS Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Grupa LOTOS od 2004 roku wspiera to wydarzenie jako sponsor główny.

  wiecej
 • Kajetanowicz i Szczepaniak nowym samochodem w pełnym cyklu WRC2!
  CSR - Sport 2019-02-25 Kajetanowicz i Szczepaniak nowym samochodem w pełnym cyklu WRC2!

  Wyczekiwany przez polskich kibiców moment staje się faktem. Kajetan Kajetanowicz, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka, przystąpi do rywalizacji w pełnym sezonie WRC2. Załogę LOTOS Rally Team czeka sporo nowych wyzwań i rajdów, ale także przesiadka do nowego samochodu klasy R5. W kalendarzu złożonym z siedmiu rajdów Polacy używać będą Volkswagena Polo GTI, modelu, który zadebiutował podczas październikowego Rajdu Katalonii.

  wiecej
 • Fundacja LOTOS na pokładzie Daru Młodzieży
  Fundacja LOTOS 2019-02-23 Fundacja LOTOS na pokładzie Daru Młodzieży

  Ponta Delgada w Portugalii, Londyn i wreszcie Gdynia – Dar Młodzieży już za nieco ponad miesiąc zakończy wielką podróż dookoła świata. Do tej pory żaglowiec zawinął do 20 portów, m.in. w Singapurze, Hongkongu, Osace czy Panamie. Fundacja LOTOS dołączyła do firm, które wspierają Rejs Niepodległości.

  wiecej
 • LOTOS będzie wspierał polski tenis
  CSR - Sport 2019-02-06 LOTOS będzie wspierał polski tenis

  Grupa LOTOS została strategicznym sponsorem Polskiego Związku Tenisowego (PZT). Umowę podpisano w środę 6 lutego w Zielonej Górze, gdzie odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Tenisie (Puchar Federacji). Kontrakt obejmuje m.in. wsparcie kobiecej i męskiej Reprezentacji Polski.

  wiecej