Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Aktualności

Header
 • LOTOS będzie wspierał polski tenis
  CSR - Sport 2019-02-06 LOTOS będzie wspierał polski tenis

  Grupa LOTOS została strategicznym sponsorem Polskiego Związku Tenisowego (PZT). Umowę podpisano w środę 6 lutego w Zielonej Górze, gdzie odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Tenisie (Puchar Federacji). Kontrakt obejmuje m.in. wsparcie kobiecej i męskiej Reprezentacji Polski oraz wsparcie najmłodszych tenisistów w ramach programu „Dzieciaki do Rakiet by LOTOS”.

  wiecej
 • Poszukiwania kolejnych następców mistrza nie ustają
  CSR - Sport 2019-02-05 Poszukiwania kolejnych następców mistrza nie ustają

  Grupa LOTOS będzie nadal wspierać młode talenty narciarskie. Zgodnie z umową podpisaną z Polskim Związkiem Narciarskim, finansowanie Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej „LOTOS Szukamy Następców Mistrza” przedłużono do końca 2022 roku.

  wiecej
 • LOTOS przedłuża współpracę z AZS
  CSR 2019-01-28 LOTOS przedłuża współpracę z AZS

  Grupa LOTOS S.A. będzie nadal Strategicznym Sponsorem Akademickiego Związku Sportowego i Akademickiej Reprezentacji Polski startującej w imprezach międzynarodowych. Na podstawie podpisanego właśnie porozumienia, współpraca rozpoczęta w sierpniu ubiegłego roku będzie kontynuowana aż do końca 2019 roku.

  wiecej
 • Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku
  Fundacja LOTOS 2019-01-22 Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku

  Pięcioro szczególnie uzdolnionych artystycznie dzieci w trudnej sytuacji materialnej otrzyma wsparcie w postaci stypendium artystycznego. Stypendium umożliwi zakup kostiumów, obuwia baletowego, udział w warsztatach dokształcających, opłacenie choreografa oraz kosztów związanych z udziałem w krajowych oraz międzynarodowych konkursach baletowych.

  wiecej
 • Jaślanie uhonorowali ludzi kultury
  CSR - Kultura Jasielski Dom Kultury, 2018-12-19 Jaślanie uhonorowali ludzi kultury

  16 grudnia, podczas spotkania opłatkowego w Jasielskim Domu Kultury, wręczono nagrody jasielskim mecenasom, twórcom i propagatorom kultury. Spółce LOTOS Infrastruktura po raz kolejny przyznano statuetkę „Mecenasa Kultury Jasła 2018”.

  wiecej
 • LOTOS niezmiennie w RESPECT Index
  CSR 2018-12-14 LOTOS niezmiennie w RESPECT Index

  Ogłoszono skład tegorocznej edycji RESPECT Index – listy spółek najbardziej odpowiedzialnych społecznie. Wyniki zaprezentowano 12 grudnia br. podczas gali zorganizowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa LOTOS już po raz dwunasty znalazła się w tym elitarnym gronie.

  wiecej
 • Nowe inkubatory dla kardiochirurgii dziecięcej
  Fundacja LOTOS 2018-12-13 Nowe inkubatory dla kardiochirurgii dziecięcej

  O dwa inkubatory oraz głowicę USG wykorzystywaną przy znieczulaniu najmłodszych pacjentów wzbogacił się Oddział Kardiochirurgii Dziecięcej szpitala na gdańskiej Zaspie. Rocznie przeprowadzanych jest tam ok. 500 zabiegów kardiochirurgicznych oraz interwencyjnych. Sprzęt przekazała Fundacja Bicie Serca dzięki wsparciu Fundacji LOTOS.

  wiecej
 • LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata
  CSR - Sport 2018-11-16 LOTOS razem z polskimi narciarzami przez kolejne cztery lata

  Skoczkowie i biegacze narciarscy mają zapewnione finansowanie do 2022 roku. W piątek, 16 listopada 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja, podczas której podpisano umowę o przedłużeniu współpracy pomiędzy Grupą LOTOS S.A. i Polskim Związkiem Narciarskim. Już teraz to najdłuższy kontrakt sponsorski LOTOSU, ale też jeden z najdłuższych na polskim rynku.

  wiecej
 • Koncert dla Niepodległej
  CSR - Kultura 2018-11-08 Koncert dla Niepodległej

  W sobotę 10 listopada o 19.30 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Koncert dla Niepodległej. To wyjątkowe wydarzenie stanowi jeden z głównych punktów obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mecenasem koncertu jest Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce
  CSR 2018-11-02 Odpowiedzialne zarządzanie w pigułce

  5 inspirujących spotkań w 5 polskich miastach, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018. Partnerem wydarzenia, które odbyło się w drugiej połowie października, była Grupa LOTOS.

  wiecej