Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • Sercem zawsze przy Polsce
  Fundacja LOTOS 2018-02-22 Sercem zawsze przy Polsce

  Konkurs plastyczny „Sercem zawsze przy Polsce” skierowany do uczniów polskich placówek edukacyjnych na Kresach oraz cykl spotkań edukacyjnych w pomorskich szkołach dotyczący polskiego dziedzictwa kulturowego na Wschodzie – to główne elementy projektu organizowanego przez Stowarzyszenie Traugutt.org w partnerstwie z Fundacją LOTOS.

  wiecej
 • Fundacja LOTOS wsparła akcję „Wakacje dla bohatera”
  Fundacja LOTOS 2017-10-10 Fundacja LOTOS wsparła akcję „Wakacje dla bohatera”

  Fundacja Grupy LOTOS odpowiedziała na apel Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”. Organizacja zwróciła się do koncernu z wnioskiem o dofinansowanie akcji „Wakacje dla Bohatera”, której celem jest organizacja wypoczynku rehabilitacyjnego dla weteranów i kombatantów II Wojny Światowej i walki o wolną Polskę w czasach PRL.

  wiecej
 • Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”
  Fundacja LOTOS https://wspieram.to/pojacglebie, 2016-09-12 Pod wodą wszyscy jesteśmy równi. Wspieramy wyjątkowy projekt „Pojąć Głębię”

  „Pojąć głębię” to projekt, który powstał z pasji do nurkowania i potrzeby pokonywania granic, pozornie niemożliwych do przekroczenia przez osoby niepełnosprawne. Spółdzielnia Socjalna Dalba znana m.in. z pionierskiego na skalę ogólnopolską projektu browaru spółdzielczego, w którym piwo warzą i sprzedają w pubie w Gdańsku osoby niepełnosprawnie intelektualnie postanowiła pójść o krok dalej i prócz pracy, grupie wspieranych mężczyzn pracujących w browarze, pomóc spełnić marzenia i rozwinąć w nich pasję.

  wiecej
 • Mieszkania wspomagane, dofinansowane w ramach akcji „Pomaganie przez tankowanie” częściowo są już przekazane
  Fundacja LOTOS 2016-08-29 Mieszkania wspomagane, dofinansowane w ramach akcji „Pomaganie przez tankowanie” częściowo są już przekazane

  Podczas finału kampanii, który odbył się w styczniu 2016 r. w siedzibie Grupy LOTOS, przedstawiciele GFIS wraz z przyszłymi użytkownikami mieszkań wspomaganych odebrali symboliczny czek na kwotę 184.338,13 zł. Kwota ta została przekazana Fundacji na remonty oraz doposażenie 4 mieszkań wspomaganych.

  wiecej
 • Ferie z marzeń
  Fundacja LOTOS 2016-02-29 Ferie z marzeń

  Kolejne spełnione marzenia! Podopieczni Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej marzyli o wyjeździe na ferie zimowe, które udało się spełnić dzięki środkom zebranym w ramach akcji "Pomaganie przez tankowanie".

  wiecej
 • Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”
  Fundacja LOTOS 2016-02-02 Marzenia się spełniają. Finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”

  W ostatni piątek stycznia w siedzibie Grupy LOTOS w Gdańsku odbył się uroczysty finał akcji „Pomaganie przez tankowanie”, kilkuetapowego przedsięwzięcia, które jest wspólną inicjatywą spółki LOTOS Paliwa, nowo powstałej Fundacji LOTOS oraz Grupy LOTOS. Zebrana kwota 318 388,13 zł została podzielona pomiędzy dwóch partnerów społecznych działających w obszarze wyrównywania różnic społecznych, z którymi długofalowo współpracuje Grupa LOTOS.

  wiecej
 • Pomaganie przez tankowanie na stacjach LOTOS
  Fundacja LOTOS 2015-11-16 Pomaganie przez tankowanie na stacjach LOTOS

  Rusza właśnie nowa kampania społeczno-wizerunkowo-sprzedażowa Grupy LOTOS pod hasłem „Pomaganie przez tankowanie”. Każdy litr zatankowanego paliwa na stacjach LOTOS i LOTOS Optima w terminie od 16 listopada do 5 grudnia pomoże spełnić marzenia dzieci i młodzieży, które tego potrzebują.

  wiecej