Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Akcja #biletnafinał od Grupy LOTOS to kolejny element Konkursu Naukowego E(x)plory, który wspiera młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych. Autorzy prac, które nie przeszły eliminacji regionalnych, mają jeszcze szansę uczestniczyć w finale festiwalu.

CSR

E(x)plory to największa w Polsce inicjatywa wspierająca młodych naukowców w rozwijaniu ich umiejętności i pasji. W plebiscycie online: #biletnafinał biorą udział projekty, spośród których Internauci wybiorą jeden, który wejdzie do finału Festiwalu E(x)plory. Jego twórcy wraz z 34 najlepszymi zespołami z całej Polski, wybranymi podczas Regionalnych etapów Konkursu Naukowego E(x)plory, zawalczą o główne nagrody.

2-fzt-Bilet-na-final-fb-1080x1080-paz-2020.png

Głosowanie w sieci rozpoczęło się 1 listopada i potrwa do 6 listopada do godz. 23:59. Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony dzień później o godz. 12:00, a informacja o wynikach pojawi się na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.

Na prace młodych naukowców można głosować na stronie: https://biletnafinal.explory.pl/.

Bardzo nas cieszy, że w kolejnej edycji plebiscytu nie tylko kapituła konkursu wybierze najatrakcyjniejsze projekty, ale mogą to zrobić również Internauci. LOTOS zawsze wspiera, a przede wszystkim docenia młode talenty, które w przyszłości będą zmieniać nasz świat. Jestem ciekawa, który projekt w ocenie Internautów również powinien się znaleźć w finale konkursu – mówi Sylwia Pawlak, dyrektor ds. innowacji w Grupie LOTOS.

Program edukacyjny E(x)plory to flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii, które wyłania najzdolniejszych naukowców. Głównym założeniem programu jest wsparcie młodych talentów i umożliwienie im reprezentowania Polski na najważniejszych konkursach naukowych na świecie. W ramach programu przeprowadzono regionalne etapy oraz zaplanowano finał Konkursu Naukowego E(x)plory online podczas Gdynia E(x)plory Week, który rozpocznie się 25 listopada. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszą festiwale promujące naukę wśród młodzieży, a także kongresy kierowane do nauczycieli. Młodzi naukowcy mogą zdobyć stypendia naukowe na rozwój swoich projektów, które zostaną ufundowane przez Grupę LOTOS.

Więcej o Programie E(x)plory: www.explory.pl

***

Biuro Komunikacji Zewnętrznej, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel. 58 308 72 29, 58 308 70 44, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij