Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Koncern z Gdańska po raz kolejny otrzymał prestiżowe wyróżnienie od Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami – Certyfikat HR Najwyższej Jakości 2020. To tytuł przyznawany firmom, które stosują najlepsze praktyki i narzędzia zarządzania kapitałem ludzkim.

Ogólne

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to wyróżnienie, którym mogą pochwalić się przyjazne pracownikom przedsiębiorstwa. Tytuł, który Grupa LOTOS otrzymuje niezmiennie od 2013 roku, przyznawany jest za działania pracodawców związane z rozwojem ich pracowników, rekrutacją, systemem motywacyjnym oraz wynagrodzeniami. To także dowód na to, jak istotna dla nagrodzonych firm jest komunikacja wewnętrzna oraz społeczna odpowiedzialność biznesu i budowanie marki pracodawcy.

HR Najwyższej Jakości 2020.PNG

Certyfikat od Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami informuje zainteresowanych pracą kandydatów o tym, które firmy na rynku są pracodawcami wyznaczającymi trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi, przy czym stale promują wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi w naszym kraju.

***

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć ponad 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego przewoźnika kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Udostępnij