logo

LOTOS firmą dobrze widzianą

Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem „Firma Dobrze Widziana” w konkursie organizowanym przez Business Centre Club.

Celem konkursu „Firma Dobrze Widziana” jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod jej komunikowania.

Uroczysty finał VII już edycji tego rankingu odbył się w warszawskiej siedzibie Business Centre Club. Podczas gali ogłoszono listę 42 tegorocznych laureatów konkursu. Nagrodę w imieniu Grupy LOTOS odebrał Marcin Bodio, dyrektor biura regulacji i relacji międzynarodowych Grupy LOTOS. Laureaci konkursu odebrali dyplomy z rąk Pawła Łukasiaka, przewodniczącego Kapituły, prezesa Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce; Marka Goliszewskiego, prezesa Business Centre Club i  redaktora Pawła Oksanowicza.

– Otrzymując to prestiżowe wyróżnienie po raz kolejny Grupa LOTOS udowodniła, że sprawy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i zrównoważonym rozwojem są nam szczególnie bliskie i stanowią swoistą wizytówkę naszej firmy – podkreśla Adam Burak, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Grupie LOTOS.

W skład Kapituły Konkursowej wchodzą osoby o uznanym autorytecie, działające społecznie i mające zasługi w promowaniu idei CSR. Oceny dokonuje się na podstawie ankiety konkursowej, która zawiera podstawowe informacje o działalności firmy w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać członek Business Centre Club - przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział.  Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Patronat Honorowy nad projektem objęła Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie organizatora: www.bcc.org.pl