Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Innym obszarem działań, na którym się skupiamy jest wyrównywanie różnic społecznych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. O wyborze działania decyduje skuteczność i adekwatność do potrzeb i rzeczywistych problemów, których rozeznanie zawdzięczamy bliskości i dobrym relacjom z lokalnymi społecznościami oraz partnerami społecznymi w otoczeniu zakładów naszej firmy.

Specjalnie do tej grupy mieszkańców kierujemy projekty w ramach autorskiego programu społecznego „Dobry Sąsiad”. Jego celem jest poprawa jakości życia mieszkańców najbliższego otoczenia, a zwłaszcza dzieci i młodzieży. To dla nas szczególnie ważne, gdyż wartością LOTOSU jest otwarcie na przyszłość, o której kształcie decydować będą wkrótce właśnie ci młodzi ludzie w naszym otoczeniu. Chcemy sprawić, by ich przyszłość była jak najlepsza.