Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

„Mistrzowie w drodze” to nowy projekt Grupy LOTOS i Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ambasadorem akcji jest kierowca rajdowy, Wicemistrz Świata WRC2 – Kajetan Kajetanowicz. Program ma nie tylko edukować, ale i angażować młodych kierowców w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To kolejny wkład gdańskiego koncernu w promowanie bezpieczeństwa na drodze.

Głównym celem kampanii jest promocja mistrzowskiej jazdy w wykonaniu młodych kierowców – mistrzowskiej, bo bezpiecznej i zgodnej z przepisami, pokazującej szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego. Program zakłada poszerzanie świadomości przewidywania skutków wśród młodych kierowców oraz szlifowanie ich umiejętności już od samego początku uczestnictwa w ruchu drogowym. Dlatego jednym z filarów programu są szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Mistrzowie w drodze.png

Program rozpoczyna się od spotkań z osobami, które zdały egzamin na prawo jazdy. W dniach 19 października – 19 listopada 2020 r., w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku, na nowych kierowców czeka specjalny punkt informacyjny. Młodzi uczestnicy ruchu drogowego otrzymują tam karty Navigator z dedykowaną im promocją punktową. Dodatkowo do 22 listopada młodzi kierowcy mogą wziąć udział w konkursie – wystarczy, że nagrają film promujący bezpieczną jazdę i prześlą go za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.brd.org.pl. Autorzy najlepszych filmów wezmą udział w szkoleniach realizowanych na terenie Autodromu Pomorze w Pszczółkach.

Ambasadorem programu „Mistrzowie w drodze” jest Kajetan Kajetanowicz – jeden z najbardziej znanych i utytułowanych kierowców, zdobywca drugiego miejsca w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC2 2019 oraz wielokrotny Rajdowy Mistrz Europy i Polski.

Więcej informacji o programie na stronie: http://www.brd.org.pl/mistrzowie-w-drodze/