Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Grupa LOTOS współpracuje z uzdolnionymi sportowcami, reprezentującymi szeroką gamę dyscyplin olimpijskich. Zawodnicy zostali wybrani na podstawie rekomendacji ówczesnego Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu dla najzdolniejszych sportowców – „Nadzieje Olimpijskie”.

Karolina Naja

Karolina Naja to czterokrotna medalistka olimpijska, multimedalistka mistrzostw świata i Europy w sprincie kajakowym. Prywatnie mama Miecia. Podczas zakończenia Igrzysk w Rio zapragnęła dać sobie jeszcze jedną szansę na zmierzenie się z rywalkami i z samą sobą. W trakcie dwóch lat doszła do formy pozwalającej jej zdobyć medal Igrzysk Europejskich, trzy medale mistrzostw świata oraz wywalczyć kwalifikację olimpijską. Zdobyła brązowy oraz srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Jest na dobrej drodze by realizować kolejne cele i wyzwania sportowe.